Pembe Mavi Bebe, iş hayatına; 1990 yılında seyyar tuhafiye olarak çevre ilçe ve kasaba pazarlarına tezgah açarak başladı.  Ocak 2017 yılında dükkan açarak bebe giyim ve iç giyim oyuncak ve bebek gereçleri, irtiyat, bebek bakım ürünleri bayan cilt bakım ürünleri de getirerek ürün yelpazesini genişletti.

0-12 yaş Bebek ve Çocuk Giyimi ürünlerinde sektörün önde gelen firmalarının ürünlerini, bay bayan iç giyiminde kaliteli markalarıyla çalışmasına devam etmektedir. Bebek araç ve gereçleri de yine sektörün önde gelen firmalarından SUNNY BABY ve PREGO BABY, BABYCARE ,Babyfox, Chicco, HAPPY BABY bebek beşikleri ve KUĞU BEBE ahşap beşik ürünlerini satmaktadır.

Bebek giyiminde; Aziz bebe, caramel bebe, tongs baby ,kitti kate organik ürünleri, gaye bebe, bebelina, bebitof. mymio, bi baby, miniworld baby, Eda baby, bebetto, divonette ,dmb,escabel, jac lions, nazar baby, hippil, wogi, lome, rose blue firmalarıyla çalışmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana tüketici memnuniyetine verdiği önemi en ön planda tutarak, ürünlerini en kaliteli ve sağlığa uygun olmasına önem gösteren Pembe Mavi Bebe, sizin ve çocuğunuz için daima en iyisini hedefliyor.